Kommande sju dagar

Kockum Fritids öppettider, passinformation samt avvikande öppettider kommande sju dagar framåt.
På sidan avvikande öppettider ser du hela årets och nästkommande års avvikande öppettider.

2021-01-28

Öppettider

Receptionen09:00-22:00
Gymet06:00-22:00
Restaurangen07:30-15:00
Sportshopen12:00-20:00

Våra pass

09:15SpinningLasse W
10:00Mammababy 60´Lise-Lott L
17:05Tabata Intervall 35´Lykke S
17:10RPM® 30´Erica S
18:00RPM® 50´Erica S
18:00Zumba Fitness 50´Michaela R
19:00CX Worx® 30´Madelaine N
19:40BodyBalance® 60´Lykke S

2021-01-29

Öppettider

Receptionen09:00-21:00
Gymet06:00-21:00
Restaurangen07:30-15:00
Sportshopen10:00-18:00

Våra pass

06:30Tabata Intervall 35´Ida K
09:15Gympa 60´Miriam A
12:00BodyPump® 60´Federica V
17:00BodyPump® 45´Fendi O
17:15Spinning 30´Anna A

2021-01-30

Öppettider

Receptionen09:00-17:00
Gymet09:00-17:00
Sportshopen11:00-14:30

Våra pass

09:30BodyPump® 45´Fabian T
10:00Spinning 45´Fendi O
10:25BodyAttack® 60´Lykke S
11:40Yoga 70´Anna A

2021-01-31

Öppettider

Receptionen09:00-19:00
Gymet09:00-19:00
Sportshopen11:00-14:30

Våra pass

10:00Spinning 45´Karoline A
10:20CX Worx® 30´Lykke S
11:00Spinning 60´Karoline A
11:05BodyBalance® 60´Anna A

2021-02-01

Öppettider

Receptionen09:00-22:00
Gymet06:00-22:00
Restaurangen07:30-15:00
Sportshopen10:00-18:00

Våra pass

09:15Gympa 60´Camilla L
10:30Gympa 60´Camilla L
12:00BodyPump® 45´Fabian T
16:55CX Worx® 30´Michaela R
17:40BodyCombat® 60´Michaela R
17:40RPM® 50´Anna A
18:40Spinning 60´Rickard B
18:50Zumba Fitness 55´Michaela R
19:15Yoga 60´Izabell J
20:00BodyPump® 60´Madelaine N

2021-02-02

Öppettider

Receptionen09:00-22:00
Gymet06:00-22:00
Restaurangen07:30-15:00
Sportshopen12:00-20:00

Våra pass

10:00Mammababy 60´Lise-Lott L
17:15CX Worx® 30´Agnes L
17:15Sprint® 30´Tobias F
18:00BodyBalance® 60´Anna A
18:05Spinning 50´Fendi O
19:15Tabata Intervall 35´Ida K

2021-02-03

Öppettider

Receptionen09:00-22:00
Gymet06:00-22:00
Restaurangen07:30-15:00
Sportshopen10:00-18:00

Våra pass

09:15Gympa 60´Lise-Lott L
10:30Gympa 60´Lise-Lott L
12:00CX Worx® 30´Fabian T
16:50Yoga mjuk 60´HTA Instruktör
17:40Spinning 60´Rickard B
18:00Soma Move 45´Anna A
18:05BodyPump® 60´Tobias F
18:55Spinning 30´Rickard B
19:20BodyAttack® 45´Lykke S